Kā pasūtīt

Jūs varat pasūtīt preces jebkurā jums ērtā veidā:


Mūsu mājaslapā (pasūtījumu pieņemšana 24/7):


Izvēlieties nepieciešamo preci mūsu interneta veikala katalogā un noklikšķiniet uz „Pirkt” pogas. Izvēlētā prece tiks automātiski saglabāta virtuālajā „Iepirkumu grozā”. Kad preču izvēle ir pabeigta, lapas augšējā daļā noklikšķiniet uz saites "Noformēt pasūtījumu". Vēlreiz pārbaudiet izvēlēto preču sarakstu, to daudzumu un cenas, un pēc tam noformējiet pasūtījumu. Pasūtījuma noformēšanas process sastāv no vairākiem soļiem:


1. solis: Izvēlieties pasūtīšanas veidu: reģistrējot personīgo profilu vai bez reģistrācijas. Personīgais profils ir nepieciešams, lai piekļūtu pasūtījumu vēsturei, rediģētu piegādes adreses, vēlmju sarakstus, salīdzināšanas sarakstus, apskatītu darījumu vēsturi, noformētu preču atgriešanas pieprasījumus un saņemtu ziņas un jaunumus. Ja vēlaties saņemt informāciju par mūsu akcijām un atlaidēm, reģistrējieties mūsu vietnē! Mēs garantējam personas datu konfidencialitāti.

2. solis: Norādiet personas datus (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, piegādes adrese);

3. solis: Izvēlieties piegādes veidu (sīkāka informācija sadaļā "Kā saņemt");

4. solis: Izvēlieties maksājuma veidu: skaidra nauda, bankas pārskaitījums, PayPal (sīkāka informācija sadaļā "Kā apmaksāt").

5. solis: Apstipriniet pasūtījumu.


Jūs arī varat rediģēt informāciju par topošo pirkumu jebkurā pasūtījuma noformēšanas posmā. Ja nepieciešams veikt labojumus pēc pasūtījuma apstiprināšanas, zvaniet mums pa tālruni +371 20009390 vai rakstiet uz e-pastu: ratinuserviss@gmail.com.Pa tālruni (zvanu pieņemšana darba dienās no 12.00-20.00):


Piezvaniet mums pa tālruni +371 20009390. Mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un pieņemsim pasūtījumu.


Pa e-pastu (ziņojumu saņemšana 24/7):


Sūtiet mums e-pastu uz ratinuserviss@gmail.com. Vēstulē norādiet savus personas datus (vārdu un uzvārdu, tālruni), izvēlēto preču nosaukumus un to skaitu, kā arī varat nokopēt preču lapu adreses un atsūtīt mums saites.


Facebook (ziņojumu saņemšana 24/7):


Sūtiet mums privātu ziņojumu mūsu Facebook lapā. Jūs varat uzdot precizējošus jautājumus, pievienot bildes. Ziņojumā norādiet savus personas datus (vārdu un uzvārdu, tālruni), izvēlēto preču nosaukumus un to skaitu, kā arī varat nokopēt preču lapu adreses un atsūtīt mums saites.


WhatsApp, rakstot uz numuru +371 28460300 (ziņojumu saņemšana 24/7):


Pasūtiet preci, izmantojot WhatsApp. Jūs varat uzdot precizējošus jautājumus, pievienot bildes. Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēsim izvēlēties jums piemērotāko preci.


Visas preču cenas interneta veikalā ir norādītas eiro (EUR), ar PVN nav apliekamas. Piegādes izmaksas nav iekļautas preču cenā. Pasūtījumi tiek apstrādāti no plkst. 12.00 līdz 20.00 darba dienās, sestdiena un svētdiena - brīvdienas.